Bydelene trenger din støtte!

Har du lyst til å bli med din bydel på festivalen i år?

Alle bydeler trenger enda flere som kan bli med i heiagjeng, "Slaget om Hokksund" eller "Det lokale korslaget"!

Festivalen har sitt utgangspunkt i laksefestivalen som ØJFF/Hellefossen Elveeierlag har gjennomført med suksess i mer enn 30 år.

Laglederkontakt :

Tone Nordli, mobil 982 24 484, e-mail tone.nordli@compass-group.no

Rødt lag: (Hokksund Vest, Sundmoen)

Lagleder kor: Anne Line Hovind, mobil 99438493,  e-mail: anlinhovind@gmail.com 
 
Lagledere Bydelskampen: Thorny Anette Bergan, mobil 934 09 545,  e-mail thaberg@online.no og
Arne Kåre Syverud, mobil 974 19 277, epost: arnek.syverud@gmail.com

 

Blått lag: ( RØREN)

Lagleder kor :Øyvor Sekkelsten, mobil 414 59 443, e-mail oysecc@online.no
Lagleder bydelskampen: Jorid Kobæk Larsen,  mob. 906 98 170, e-mail jorine@online.no

Gult lag: (Ullern, Vendelborg, Strømbo)

Lagleder kor: kontaktinformasjon kommer!

Lagleder bydelskampen: Inger Isnes Tyse, mobil 975 19 756, e-mail inger.isnes.tyse@gmail.com og

Hvitt Lag: (Loesmoen)

Lagleder kor Martine Vannebo, mobil 955 53 035, e-mail martine.vannebo@gmail.com

Lagleder bydelskampen: Stine Ødegård, mobil 920 42 808, e-mail swaroed@online.no og Stin Østerud, mobil 915 22 819, e-mail sosterud@ebnett.no

Orange lag: (Frognes, Gressbanen, Fiskebru, Horne)

Lagleder kor: Wenche Elisabeth Galambos Kristiansen,  mobil 99586542, e-mail wenche.elisabeth@galambos.no

Lagledere bydelskampen: Vibeke Nicolaisen, mobil 938 71 556, e-mail vib.nikolaisen@gmail.com og Ruben Amundsen, mobil 993 29 070, e-mail  ruben.amundsen@ebnett.no

Grønt lag: (GAMLE-Hokksund, Lerberg, Horgen)

Lagleder kor: Jannicke Langlo, mobil 410 26 180, e-mail  jannickelanglo@hotmail.com

Lagleder bydelskampen Håvard Tørto, mobil 930 33 255, e-mail  haavard@datacompaniet.no

                    


 

Program for 2017

Resultatlister 2016

 

Resultat Bykampen

  1. Rødt lag - Hokksund Vest og Sundmoen
  2. Blått lag - Røren
  3. Delt mellom
    • Gult lag - Ulleren, Vendelborg og Strømbo
    • Orange lag - Frognes, Gressbanen, Fiskebru og Horne
  4. Grønt lag - Gamle Hokksund, Lerberg, Harakollen og Horgen 
  5. Hvit lag - Loesmoen

 

Resultater Korsalget

  1. Rødt lag - Hokksund Vest og Sundmoen
  2. Orange lag - Frognes, Gressbanen, Fiskebru og Horne
  3. Gult lag - Ulleren, Vendelborg og Strømbo
  4. Delt mellom
    • ​​​​Grønt lag - Gamle Hokksund, Lerberg, Harakollen og Horgen
    • Hvit lag - Loesmoen
  5. Blått lag - Røren

 

Resultater Bedriftskampen

Pallplassering av Hokksunds tøffeste bedrift:

  1. Eiker Kvikk SR 
  2. Nettpartner
  3. Eiker Kvikk JR

Vinner av Hokksunds herligste bedrift:

  1. Røren Barneskole


Andre deltakere var: 

  • Møbelringen
  • Designe Interiør
  • Oso 2
  • Øvre Eiker Svømmeklubb
  • Hokksund Barneskole
  • Hokksund Betong
  • Flaget AS 1
  • Øver Eiker Nett
  • Oso 3
  • Eiker IT
  • Oso 1
  • Flaget AS 2
  • Tango
     

 

2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015

Resultater ''Hokksunds tøffeste'', bykampen og korslaget - 2015

11.08.2015

Les mer »

Vinner av korslaget 2014

05.08.2015

Nå er det bare noen få dager igjen og det det øves for fullt rundt omkring i byen.Alle er ute etter å ta skalpen på det gule laget som stakk av med seieren i fjor. Hvem vinner korslaget i år? Mens vi venter på lørdagen kan vi høre på fjorårets vinnerlåt:

Les mer »

Allsang på Sanden

Allsang på Sanden den 6. august 2015

29.05.2015

4 Glade Lakser åpner som tidligere Hokksund by- og laksefestival 2015.

Les mer »

59Nord 2015

59Nord 2015

28.01.2015

Arbeidet med årets festival er godt i gang. Trillebårene til "kjerringtrilling" øvelsen er allerede klare til dyst.

Les mer »