Bydelene trenger din støtte!

Har du lyst til å bli med din bydel på festivalen i år?

Alle bydeler trenger enda flere som kan bli med i heiagjeng, "Slaget om Hokksund" eller "Det lokale korslaget"!

Festivalen har sitt utgangspunkt i laksefestivalen som ØJFF/Hellefossen Elveeierlag har gjennomført med suksess i mer enn 30 år.

Laglederkontakt :

Tone Nordli, mobil 982 24 484, e-mail tone.nordli@compass-group.no

Rødt lag: (Hokksund Vest, Sundmoen og Milestein)

Lagleder Bydelskampen: Arne Kåre Syverud, mobil 974 19 277, epost: arnek.syverud@gmail.com

 

Blått lag: (RØREN)

Lagleder bydelskampen: Jorid Kobæk Larsen,  mob. 906 98 170, epost: jorine@online.no og Astrid Røren mob.: 91 387137, epost: astrid@grasbekk.no

Gult lag: (Ullern, Strømbo, hasselbakken, harakollen og horgen venstre side)

Lagleder bydelskampen: Anders Fyrileiv, mobil 92 45 29 85, e-mail tyrileif@msn.no og Jørgen Borgersen mobil 48 04 01 43, epost: j_j_borgersen@hotmail.com

Hvitt Lag: (Loesmoen)

Lagleder bydelskampen: Stine Ødegård, mobil 920 42 808, epost: swaroed@online.no og Stine Østerud Torbjørnsen, mobil 915 22 819, epost: sosterud@ebnett.no

Orange lag: (Frognes, Gressbanen, Fiskebru, Horne)

Lagledere bydelskampen: Lill-Cathrin Karlsen, mob: 40 64 46 23, epost: lill.cathrin87@gmail.com

Grønt lag: (GAMLE Hokksund, Lerberg, wendelborg, Horgen høyre side og stryken)

Lagleder bydelskampen Håvard Tørto, mobil 930 33 255, epost: haavard@datacompaniet.no

                    


 

Resultatlister 2016

 

Resultat Bykampen

  1. Rødt lag - Hokksund Vest og Sundmoen
  2. Blått lag - Røren
  3. Delt mellom
    • Gult lag - Ulleren, Vendelborg og Strømbo
    • Orange lag - Frognes, Gressbanen, Fiskebru og Horne
  4. Grønt lag - Gamle Hokksund, Lerberg, Harakollen og Horgen 
  5. Hvit lag - Loesmoen

 

Resultater Korsalget

  1. Rødt lag - Hokksund Vest og Sundmoen
  2. Orange lag - Frognes, Gressbanen, Fiskebru og Horne
  3. Gult lag - Ulleren, Vendelborg og Strømbo
  4. Delt mellom
    • ​​​​Grønt lag - Gamle Hokksund, Lerberg, Harakollen og Horgen
    • Hvit lag - Loesmoen
  5. Blått lag - Røren

 

Resultater Bedriftskampen

Pallplassering av Hokksunds tøffeste bedrift:

  1. Eiker Kvikk SR 
  2. Nettpartner
  3. Eiker Kvikk JR

Vinner av Hokksunds herligste bedrift:

  1. Røren Barneskole


Andre deltakere var: 

  • Møbelringen
  • Designe Interiør
  • Oso 2
  • Øvre Eiker Svømmeklubb
  • Hokksund Barneskole
  • Hokksund Betong
  • Flaget AS 1
  • Øver Eiker Nett
  • Oso 3
  • Eiker IT
  • Oso 1
  • Flaget AS 2
  • Tango
     

 

2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015

Resultater ''Hokksunds tøffeste'', bykampen og korslaget - 2015

11.08.2015

Årets festival er over og her er resultatene for 2015:

 

Bedriftskampen:

1. Nettpartner
2. Øvre Eiker Energi
3. OSO, lag 1

Hokksunds herligste:

1. Interflora Rasmussen Blomster

Bykampen:

1. Gamle-Hokksund, Lerberg og Horgen             37 poeng
2. Ullern, Vendelborg og Strømbo.                         35 poeng
3. Hokksund Vest og Sundmoen.                           24 poeng
3. Loesmoen.                                                             24 poeng
3. Røren.                                                                      24 poeng
3. Frognes, Gressbanen, Fiskebru og Horne.     24 poeng

Korslaget:

1. Gamle-Hokksund, Lerberg og Horgen.
2. Hokksund Vest og Sundmoen.
3. Ullern, Vendelborg og Strømbo.
4. Loesmoen.
5. Røren.
6. Frognes, Gressbanen, Fiskebru og Horne.